Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Driplantis sulama sistemleri; sektöründe lider bir üretici markası olarak, içinde yaşadığımız doğa için bu önemli hizmetin faydalarının bilincinde olduğundan, ekolojik koruma ilkelerini uygulayarak, tüm ürünlerde en yüksek performansı sağlamayı amaçlamaktadır.

Kalite ve tecrübeyi esas alan hizmet politikamız ile 13 yıldır tarımsal faaliyetler noktasında, 7 yıldır ise sulama sistemleri noktasında çalışmalarımıza devam ediyor, sektörde lider firma olma hedefimiz ile AR-GE ve İNOVASYON politikalarımızı gün geçtikçe geliştiriyoruz.

Firmamız; damla sulama, mini vanalar, sulama hortumları, damlama sulama ek parçaları, sprinkler ve yardımcı ürünler ile ürün yelpazesini her geçen gün çoğaltarak piyasanın ihtiyaç talebine en yeterli cevabı verebilme noktasında büyük ilerleme kaydetmiştir.

Driplantis sulama sistemleri olarak yegane amacımız; Müşterilerimizin maksimum memnuniyetini sağlayarak referansımızı sizlerin memnuniyet ve mutluluğunuzdan elde etmektir!

Hizmet alanlarımızı ve yelpazemizi yurtiçinde ve yurtdışında gün geçtikçe geliştiriyor, Orta Doğu bölgesi, Kuzey Afrika bölgesi , Doğu Avrupa, Kafkaslar gibi bir çok bölgede faaliyetlerimizi hız kesmeden ve geliştirerek devam ettiriyoruz.